Egy házunk van konferencia

„Ádám a kert őrzésének feladatát kapta. Isten mindent a kezünkbe adott azzal a feltétellel, hogy takarékosan és mértékletesen éljünk ezekkel a javakkal. Viseljünk gondot arra, hogy mi marad meg. Legyen mindenki Isten sáfára mindabban, amit kapott." (Kálvin János)

Szeretettel hívjuk és várjuk azokat a feltalálókat, mérnököket, intézményvezetőket, lelkészeket, gyülekezeti tagokat, egyetemistákat, akik többet szeretnének tenni azért, hogy a gyakorlatban jobban óvjuk a teremtett világot, és Isten jó sáfárai legyünk. Várjuk azokat a környezettudatos jó gyakorlatokat, ötleteket, találmányokat, amelyek alkalmazhatók az egyházban!

A konferencián való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Regisztrálni a www.egyhazunkvan.hu honlapon vagy az alábbi űrlapon lehet.
Amennyiben rendelkezik olyan témával, ami a konferenciához kötődik és szívesen bemutatja, előadja, kérjük, hogy a regisztrációs lapon előadóként tüntesse fel magát.

Regisztrációs lap

Jelentkezési határidő: 2016. május 20.